امروز: پنجشنبه 21 آذر 1398 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 4 سال قبل بوده است.

کد uds
کارواش
لیزر
 • ارسال شده: بيش از 6 سال پیش در اخبار ، تعداد نمايش: 794

  دادستان عمومی و انقلاب خرمشهر ترور شد.

  زمونه /محمدباقر الفت رییس کل دادگستری استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی ایسنا، با تایید خبر ترور دادستان خرمشهر، گفت: بامداد روز شنبه - ۲۷ اردیبهشت ماه - علیرضا باوی دادستان عمومی و انقلاب خرمشهر مورد سوء‌قصد قرار گرفت.

  وی ادامه داد: تاکنون مشخص نشده دلیل این سوءقصد چه بوده و در رابطه با همین موضوع گروه خاصی شناسایی نشده‌اند.

  الفت با بیان اینکه در حال تحقیقات در این رابطه هستیم، تصریح کرد: ترور دادستان خرمشهر توسط اسلحه شکاری از نوع ساچمه‌ای بوده و ساچمه‌هایی به ناحیه صورت وی اصابت کرده است که پس از حادثه به بیمارستان منتقل شد.

  معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان نیز در مورد سوءقصد به جان دادستان خرمشهر، گفت: ترور بودن یا نبودن این حادثه، وضعیت ضارب یا ضاربان و اینکه انگیزه آنها چه بوده، توسط کارشناسان مربوطه در حال بررسی است.

  قدرت‌الله دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: حوالی ساعت ۲۳ جمعه - ۲۶ اردیبهشت - علیرضا باوی دادستان خرمشهر در اهواز و در حوالی پل پنجم این شهرستان هنگام رانندگی در خوردروی خود مورد اصابت اسلحه شکاری قرار گرفت.

  وی ادامه داد: دادستان خرمشهر پس از این حادثه به بیمارستان گلستان اهواز منتقل و خوشبختانه به‌صورت سرپایی معالجه شد. تنها یک ساچمه به ناحیه صورت وی اصابت کرده بود که توسط پزشکان خارج و خطر رفع شد.

 • کیف
  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.